Kalite Politikamız

Belge Anadolu

Kalite Politikamız

 
Anadolu Belgelendirme Merkezi, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
 
 ANADOLU BELGELENDİRME; yerel ve uluslararası mevzuata uygun şekilde çalışarak ve hiçbir ayırım yapmaksızın herkes için adil ve tarafsız davranarak hizmet verir. Kurum / Kuruluş istek ve beklentileri doğrultusunda herhangi bir maddi kaygı taşımaksızın, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, verdiği hizmetin en üst düzeyde sunulmasını garanti etmektedir. 
 
TARAFSIZ
YENİ FİKİRLERE AÇIK
ADİL
FARKLI
AYRIM YAPMAYAN
HERKESE EŞİT DAVRANAN
GÜVENİLİR
 
İlkelerimiz ile
Personel Belgelendirme kuruluşu olarak göstereceğimiz bütün faaliyetlerimizde, bütün müşterilerimize tarafsızlıkla hizmet vermek.
 
ANADOLU BELGELENDİRME EN ISO IEC 17024;
Standardının gereklerini yerine getirmek ve sürekliliğini sağlayarak,
SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK.
 
Personel belgelendirme talebinde bulunan adaylara adil, tarafsız ve eşit yaklaşımlarda bulunmak, bu bağlamda bağımsız, tarafsız ve sadece bilime ve gelişime odaklı süreçlerini işletmek,
Belgelendirdiğimiz tüm müşterilerin bilgilerini gizlilik ve güvenlik şartlarımıza göre korumak ve saklamak, Hizmetleri sunabileceğimiz yerel ve uluslararası pazarlarda hizmet vermek.
 
ANADOLU Belgelendirme ’nin
herkese eşit, adil, tarafsız davranan, güvenilir, yeni fikirlere açık, farklı, ayrım yapmayan belgelendirme merkezi olarak örnek kuruluşlardan biri olmasını sağlamak;
 
EN BÜYÜK POLİTİKAMIZ VE HEDEFİMİZDİR.
 
 
 
 
 
Dr.Özgen AYDINCAK                 Dr.Latif GÜLPINAR
      Müdürler Kurulu Başkanı                        Genel Müdür
20.10.2015                                20.10.2015