Hakkımızda

Belge Anadolu

Hakkımızda

Anadolu Belgelendirme Merkezi, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti., 2015 tarihinde Personel Belgelendirme alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 

Şirketimiz; Türk Patent Enstitüsünden marka tescilini yaptırarak; ismini, logosunu, şirketini ve buna bağlı olarak hizmetlerini koruma altına almıştır. (BELGE ANADOLU)

Şirketimiz, deneyimli idari ve teknik kadrosu ile personel belgelendirme alanında iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun, gelişmelere açık, güvenilir bir politika izleyerek hizmetlerini yürütmeyi amaçlamaktadır. 

Şirketimiz faaliyetlerini TS EN ISO/IEC 17024 standardı şartlarına göre yürütmekte olup, Türk Akreditasyon Kurumu'na akreditasyon başvurusunu yaparak, 15 inşaat alanında akreditasyonunu tamamlamıştır. Ve 22.02.2017 tarihinde TÜRKAK sisteminde AKREDİTASYON SERTİFİKASI (AB-0128-P) yayınlanmıştır. 

Akreditasyon sürecini başarı ile tamamlayan BELGE ANADOLU, sınav ve belgelendirme yapmak üzere Mesleki Yeterlilik Kurumu' na yetkilendirilme başvurusunu yapmıştır. Ve YB-0083 yetkilendirme kodu  ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmen başlamıştır.

Kalite sistemimiz,  Kalite Yöneticimiz tarafından yürütülmektedir ve her geçen gün değişen sistemin yeniliklerini takip ederek işletilmektedir.
Şirketimiz müşterilerine tarafsız ve bağımsız olarak hizmet sunmayı hedef edinmiş ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Anadolu Belgelendirme Merkezi, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. ; 2017 yılından itibaren KAYSERİ Merkezli olarak ADANA, KONYA, SİVAS, ANTALYA, OSMANİYE, MALATYA, ANKARA ve DİYARBAKIR, GAZİANTEP, KAHRAMANMARAŞ ve SAMSUN'da da sınav alanlarını oluşturarak teorik ve performans sınavlarını yapmaya başlamıştır.